U organizaciji Udruge UPRAVITELJ i Udruženja upravljanja nekretninama pri HGK, te domaćina skupa upravitelja NOVI DANI d.o.o. u Makarskoj će se od 21. do 23. svibnja 2009. godine održati predmetno Savjetovanje.

Ujedno u vrijeme Savjetovanja održat će se i XIX redovita Skupština Udruge UPRAVITELJ, koaj će ove godine biti i izborna na kojoj će biti birani novi zastupnici za tijela Udruge.

Niz zanimljivih tema koje će se odraditi u plenarnom radu (četvrtak, 21. svibnja 2009. godine), kao i posebno pripremljene radionici (petak, 22. svibnja 2009. godine) s naglaskom na praktične probleme i rješenja u praksi, obilježit će ovogodišnji skup i učiniti ga drugačijim i još boljim od dosadašnjih.

Odličnu uvjeti za rad i smještaj osigurani su u hotelu PARK u Makarskoj (www.parkhotel.hr), a zbog ograničenih smještajnih kapaciteta mole se svi zainteresirani da najkasnije do 31.03.2009. godine izvrše rezerviranje smještaja.