U srijedu, 22. travnja 2015. godine, u Supetru na otoku Braču, je održana 89. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Na sjednici su obrađene aktualne teme i doneseno je više zaključaka.

Pored usvajanja Zapisnika sa 88. sjednice, razmatrane su i slijedeće teme: aktualnosti iz rada upravitelja s posebnim osvrtom na EnU,  priprema novog Statuta UDRUGE i redovite godišnje Skupštine, razmatranje i usvajanje dodatnih varijanti (B i C) financijskog plana za 2015. i 2016. godinu te usvajanje pripadajućih vrijednosti boda, analiza i usvajanje novog Cjenika sponzorstava za 2016. godinu, završne pripreme Savjetovanja upravitelja nekretninama - Brač 2015., početak priprema Savjetovanja upravitelja nekretninama – Poreč 2016. te prijem nova dva člana: Stambeno gospodarstvo Makarska d.o.o. i ZUO ORDINO GARDEN.