U utorak 2. srpnja 2024. godine online putem Teams aplikacije s početkom u 11:00 sati održana je 138. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora prvo su usvojili zapisnik sa 137. sjednice i zatim prokomentirali sve teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja (stanje novog Zakona o upravljanju i održavanju zgrada),      Financijski izvještaji, Jesenski skup upravitelja Slavonski Brod/Osijek 2024 (organizacija), Radna skupina za obradu teme „Vizija Udruge za narednih 10 godina“ (izvještaj), Proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama 2025 (destinacija Opatija, prijedlozi domaćina - Rijeka stan)  i pod točkom razno povela se rasprava kako i je li potrebno povećati broj članova Udruge te kako će novi Zakon utjecati na svakodnevno poslovanje Upravitelja.

Zapisnik sa 138. sjednice UO